-75%

Органайзер для взуття Idea Home Anthracite Flowers з кришкою, 34*22*16 см (NPA-01 ткан. з/кр д/взуття Anthracite Flowers)
644 ₴
160,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1194738
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Зручне зберігання взуття — з органайзером Idea Home Anthracite Flowers!
Особливості виробу
Органайзер виготовили із флізеліну та картону. Він вирізняється стильним дизайном і має оригінальний принт. Виріб ідеально підходить для полиць, шаф, шухляд, а також його можна розмістити під ліжком. Коли продукт не використовують, його можна легко скласти. У складеному вигляді органайзер займає зовсім мало місця.
Розміри: 34*22*16 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA HOME |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 34 см |
| Призначення | Для взуття |
| Ширина | 22 см |
| Матеріал | Картон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Органайзер |
| Колір | Чорно-білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | З кришкою |
| Серія | Anthracite Flowers |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160,20 ₴