-17%

Органайзер Emhouse Maxi на 5 секцій, прозорий, 30*21*7.5 см (EP-639)
529 ₴
439 ₴
- В наявності
- Код: 1191593
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Абсолютний порядок у кухні, на поличках або на столі — із секційним органайзером Emhouse Maxi.
Особливості виробу
- Підходить для зберігання косметики, біжутерії, канцелярії та інших дрібниць.
- Виготовлений із міцного зносостійкого пластику.
- Забезпечує огляд вмісту завдяки прозорому корпусу.
- Органічно вписується в дизайн інтер’єру в будь-якому стилі.
Розмір: 30*21*7,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emhouse |
| Висота | 7.5 см |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Органайзер |
| Країна виробництва | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴