-73%

Кошик тканинний Idea Home TC-35 Vector круглий, 16*16 см (TC-35 круг. ткан. Vector)
331 ₴
89,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1027732
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Вдале доповнення до домашнього інтер’єру — тканинний кошик Idea Home Vector! Такий органайзер економить місце у домашньому просторі та допомагає підтримувати лад.
Особливості виробу
-
Основний матеріал: поліестер і бавовна.
-
Сучасний дизайн: геометричний малюнок.
-
Зручний у використанні: легко складається.
-
Практичний: має дві ручки для перенесення.
Розмір: 16*16 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA HOME |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кошик для зберігання |
| Висота | 16 см |
| Довжина: | 16 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Особливості | Без кришки, Складні |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89,20 ₴