-74%

Органайзер для білизни Idea Home Anthracite Flowers з кришкою, 40*33*20 см (NP-256 ткан. з/кр д/взуття Anthracite Flowers)
1 271 ₴
325,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1194737
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Органайзер Idea Home Anthracite Flowers — зручний і функціональний аксесуар, призначений для збереження взуття в чистоті та порядку.
Особливості виробу
Органайзер оснащений великою коміркою для пари взуття, має прозоре віконце для зручного огляду. Завдяки практичній формі й компактним розмірам він ідеально підходить для зберігання в шафі або на полиці. Елегантний і стильний квітковий дизайн виробу чудово доповнить будь-який інтер’єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IDEA HOME |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Органайзер |
| Колір | Чорно-білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Картон, Флізелін |
| Особливості | З кришкою |
| Призначення | Для білизни |
| Серія | Anthracite Flowers |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325,20 ₴