
Дитячий комплект постільної білизни ТЕП Тепік Веселі гноми, 1-3 роки (підковдра, 140*105 см + простирадло, 140*105 см + наволочка,
1 948 ₴
- В наявності
- Код: 816847
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару

Солодкий сон на улюбленій білизні! Дитячий комплект українського виробника неодмінно зацікавить малюків милим, симпатичним дизайном. Білизна виготовлена з якісної бавовняної тканини, приємної та м'якої на дотик, забезпечує комфортний сон.
До комплекту входить
- Підковдра, 140*105 см, 1 шт.
- Простирадло, 140*105 см, 1 шт.
- Наволочка, 40*60 см, 1 шт.
Поради
Прайте білизну гіпоалергенним дитячим порошком і додавайте дитячий кондиціонер, щоб зберегти її первинну м'якість і полегшити прасування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Колір | Білий |
| Тип | Наволочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | З малюнком |
| Застежка | З вирізом внизу |
| Кількість в пакованні | 3шт |
| Матеріал | Бавовна |
| Стать | Дівчинка, Хлопчик |
| Розмір наволочки | 40x60 см |
| Розмір підковдри | 105x140 см |
| Розмір простирадла | 105x140 см |
| Спальний розмір | Напівторний |
| Країна виробництва | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 948 ₴
