-6%

Дитячий комплект постільної білизни ТЕП Тепік Цуценята-рятівники, 1-3 роки (підковдра, 140*105 см + простирадло, 140*105 см +
1 735 ₴
1 631,80 ₴
- В наявності
- Код: 816848
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару

Солодкий сон на улюбленій білизні! Дитячий комплект українського виробника неодмінно зацікавить малечу милим, симпатичним дизайном. Білизна виготовлена із якісної бавовняної тканини, приємної та м’якої на дотик, забезпечує комфортний сон.
У комплекті є
- Підковдра, 140*105 см, 1 шт.
- Простирадло, 140*105 см, 1 шт.
- Наволочка, 40*60 см, 1 шт.
Поради
Періть білизну гіпоалергенним дитячим порошком та додавайте дитячий кондиціонер, щоб зберегти її первинну м’якість і полегшити прасування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Колір | Білий |
| Тип | Наволочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | З мультиплікаційним принтом |
| Застежка | З вирізом внизу |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість в пакованні | 3шт |
| Матеріал | Бавовна |
| Розмір наволочки | 40x60 см |
| Розмір простирадла | 105x140 см |
| Розмір підковдри | 105x140 см |
| Спальний розмір | Напівторний |
| Стать | Дівчинка, Хлопчик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 631,80 ₴

