-50%

Контейнер для зберігання Ardesto Fresh, 9.5*20.5*14 см (AR4120FT)
245 ₴
122 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 769615
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Зручний, ергономічний і практичний контейнер для зберігання продуктів — Fresh!
Особливості виробу
-
Виготовлений з екологічного і міцного прозорого пластику.
-
Оснащений зручною кришкою із застібкою.
Контейнер можна використовувати вдома і в подорожі, а також мити у посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кришка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Довжина: | 20.5 см |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Особливості | Можна мити в посудомийній машині |
| Ширина | 9.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 ₴

