-31%

Контейнер для сміття Irak Plastik навісний, рожевий (12069)
243 ₴
168,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 783109
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Практичний та зручний контейнер для сміття Irak Plastik зробить ваш побут комфортнішим!
Особливості виробу
Irak Plastik — універсальний контейнер. Він підходить не тільки як ємність для сміття, але й для зберігання різних господарських дрібниць. На задній стінці виробу знаходиться кріплення — контейнер можна повісити на дверцятах шафи. Під час приготування їжі в нього зручно класти відходи, щоб потім висипати їх у відро для сміття.
Контейнер виготовлений із цупкого пластику, який не має запаху. Його легко мити та чистити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | IRAK PLASTIK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Контейнер для сміття |
| Висота | 10 см |
| Довжина: | 31 см |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Об'єм відра | 3 л |
| Особливості | Без кришки |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168,20 ₴

