-45%

Контейнер для сміття Violet House 0100 White, 25*20*30 см, 10 л (0100 WHITE с/кр.10 л)
820 ₴
450,20 ₴
- В наявності
- Код: 984215
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Легкий та міцний, стильний, комфортний у використанні та догляді контейнер Violet House — обов’язковий елемент офісу, домашнього кабінету, туалетної кімнати чи кухні.
Переваги продукту
-
Виготовлений із міцного пластику.
-
Має зручну прямокутну форму.
-
Вирізняється лаконічним дизайном.
-
Оснащений плавальною кришкою.
Вироби Violet House — для чистоти та затишку.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип | Контейнер для сміття |
| Висота | 25 см |
| Довжина: | 30 см |
| Колір | white |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм відра | 10 л |
| Особливості | З кришкою |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450,20 ₴

