-28%

Ящик для зберігання Ardesto з кришкою, сірий, 32*21.5*14 см, 6 л (ARHC2506G)
611 ₴
439,60 ₴
- В наявності
- Код: 1386751
+380 (93) 230-75-28
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Ящик бренду Ardesto — компактний, стильний і міцний контейнер для зберігання одягу чи аксесуарів. Він ідеально підходить до будь-якого інтер’єру та допомагає підтримувати порядок вдома!
Особливості виробу
Виріб виготовлений з якісного поліпропілену, який забезпечує довговічність і практичність у використанні. Ящик об’ємом 6 л та розміром 32*21,5*14 см дає змогу зберігати різні предмети впорядковано та зручно. Кришка забезпечує захист від пилу, допомагаючи підтримувати чистоту в ігровому чи робочому просторі. Виріб характеризується стильним і лаконічним дизайном. Його зручно розмістити в шафі, на полиці або під столом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Довжина: | 32 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина | 21.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439,60 ₴

