Опис товару
Якісно та практично! Кошик бренду Herevin — універсальний аксесуар для зберігання дрібних речей, який поєднує у собі функціональність та естетику.
Особливості виробу
Виріб виготовлений з високоякісного міцного безпечного пластику. Його оптимальні розміри ідеально підходять для зберігання в шафі або на полиці. Завдяки мінімалістичному дизайну він легко доповнить будь-який інтер’єр, додаючи йому нотки організованості та затишку. У цьому кошику зручно розмістити рушники, іграшки, косметику та мийні засоби, корисні дрібниці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herevin |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19.8 см |
| Довжина: | 41 см |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Об'єм | 18000 мл |
| Особливості | З ручками |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490,20 ₴
